Nowocześnie zaprojektowane maski do nurkowania TUSA

Podstawowe komplety do nurkowania, dostępne w sklepie TUSA mogą dla siebie dobierać jednocześnie wykwalifikowani nurkowie, jak i osoby które zaczynają swoją przygodę. Każdy z tych zestawów jest zaprezentowany, wobec czego nikt nie będzie mieć kłopotów z wytypowaniem tego, czego wymaga. Każdy z tych zestawów gwarantuje pełne pole widzenia pod wodą. Wszystkie modele zaprojektowane są w zgodzie z aktualnymi trendami. Znajdują się w nich tego typu innowacyjne rozwiązania jak: 100% krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu a także zawór zapobiegający przedostawaniu się do maski wody podczas zanurzenia. Wyjątkowo użyteczny jest też zawór czyszczący.

Wykazujący właściwości hipoalergiczne silikon z jakiego jest zrobiona maska nie wywoła podrażnień na skórze. Silikon jest też tworzywem miękkim oraz elastycznym, a więc dostosuje maskę do twarzy. Widok z niej jest godny zauważenia, gdyż to sto sześćdziesiąt osiem stopni panoramicznego obrazu. Pasek można regulować w dowolny sposób. Boczne szyby w maskach TUSA zaprojektowane są w ten sposób, aby zredukować martwe pole. Soczewki w masce gwarantują idealną widoczność a także to, że wszystko zobaczy się w naturalnych kolorach. Fajka oraz ustnik w zestawach też wykonane są z silikonu. Element ten wykonany jest na bazie technologii HyperDry Elite Dry Top.

Technologia taka jest odpowiedzialna za utrzymanie suchości nawet podczas maksymalnego zanurzenia. Pływak umieszczony w zaworze błyskawicznie go zamknie i dzięki temu woda nie przedostaje się do zewnątrz. Wykonany anatomicznie ustnik gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Płetwy mają specjalną komorę na stopy, wykonaną z miękkich tworzyw. Rozbudowana technika multi – flex daje gwarancję perfekcyjnego przystosowania. Wygodne kalosze z paskiem z silikonu są zapewnieniem udanego zanurkowania. Całość została zaprojektowana tak, aby w czasie podróży zajmowała mało miejsca. Komplety TUSA wyjątkowo natomiast rozpoznawalne z tego, że są nad wyraz wydajne w czasie nurkowania.

Opracowany przez firmę system Hybrid Blade System wpływa pozytywnie na napęd, produktywność oraz przenoszenie mocy. W punkcie sprzedaży można także zaopatrzyć się w zestaw maska fajka, by mieć dostęp do wszystkich gadżetów.