Oferta indywidualnie dostosowana do osób przebywających w Zajeździe u Hermanów

Zajazd u Hermanów to obiekt idealny na przytulny pobyt na Szlaku Orlich Gniazd. Bliskość lasu, wzgórz i zamku wywołuje doskonałe odczucia i pozwoli czuć się komfortowo. Można więc tutaj odpoczywać sam na sam, z ukochanym, w gronie rodzinnym albo ze znajomymi. Tradycyjna rodzima kuchnia i gościnność są tutaj zagwarantowane. Zajazd u Hermanów blisko Częstochowy, tuż przy zamku Olsztyn to najlepsza propozycja dla miłośników Szlaku Orlich Gniazd.

Można bowiem znajdując się tutaj wybrać się nie tylko na zamek w Olsztynie, ale też jest to doskonała baza wypadowa na pozostałe zamki na Jurze. To również miejsce, gdzie poza wczasami prywatnymi można decydować się na wyjazd integracyjny, przygotowanie jubileuszu urodzin lub zorganizowanie wesela, komunii, chrzcin albo innego rodzaju przyjęć okolicznościowych. To też doskonałe miejsce pod kątem warunków do przygotowania konferencji lub spotkania biznesowego.

Wystarczy zobaczyć zdjęcia obiektu i przeczytać na witrynie podstawowe wiadomości, aby przekonać się, że jest to miejsce godne uwagi. W Olsztynie można spędzić doskonale czas, w dodatek ciesząc się kompletnym urokiem zaprezentowanego zajazdu. Pracownicy zajazdu są bardzo przyjaźnie nastawieni oraz odpowiadają na wszystkie pytania osób interesujących się pobytem.

Pobyt w zajeździe dedykowany jest dla dziewiętnastu osób. Wszystkie pokoje umieszczone są na poddaszu. Można wybierać pośród siedmiu pokoi gościnnych, z jakich każdy ma inną kolorystykę. Pracownicy zawsze wskażą kierunek wycieczki podróżnym, którym będzie zależało na zwiedzeniu ważnych historycznie miejsc. Głównie polecane są Szlaki Orlich Gniazd. Poza wygodnym noclegiem oraz urozmaiconą bazą turystyczną opłaca się skoncentrować na tym, jak pyszne jest jedzenie w restauracji. Tradycyjne polskie obiady z domu oraz muzyka nastrojowa w tle są zapewnione. Każda osoba, która chciałaby w tym miejscu zarezerwować pobyt może to robić za pośrednictwem strony albo dzwoniąc.