Wszechstronna diagnostyka kardiologiczna w Sports Medic

{Oferta kardiologiczna proponowana w placówce medycznej Sports Medic to usługi specjalistyczne. Kardiologia Wrocław to leczenie chorób oraz wad w zakresie układu krążenia i serca. Kardiolog w pierwszej kolejności zapisuje na właściwe badania, a potem wprowadza leczenie. Wykwalifikowani kardiolodzy do chorych podchodzą indywidualnie, co ma wpływ na uzyskanie doskonałych efektów.

Zabiegi realizowane w placówce odnoszą się do kardiologii interwencyjnej. Opiera się ona na zastosowaniu cewnika naczyniowego i kardiologii nieinwazyjnej. W drugim przypadku chodzi o diagnostykę i terapię chorób układu krążeniowego oraz serca, bez potrzeby fizycznej ingerencji w organizm. Wszechstronna opieka medyczna obejmuje: diagnozy kardiologiczne, próby wysiłkowe EKG, badanie EKG Holter, badanie holter ciśnieniowy, USG serca, USG doppler, próby wysiłkowe, holtery ciśnieniowe, holtery EKG.

Kardiolodzy ze Sports Medic to doświadczeni oraz stale rozwijający umiejętności specjaliści, mający wprawę w terapii dzieci, dorosłych oraz osób uprawiających sport. Do specjalistów trzeba się zgłaszać, gdy odczuwa się: ból lub ucisk w klatce piersiowej, arytmię serca, duszności, czy omdlenia i poczucie osłabienia. W przychodni można skorzystać zarówno z konsultacji, jak i z wysokospecjalistycznych procedur leczniczych: koronarografii, zabiegów przezskórnej angioplastyki wieńcowej, wszczepienia rozrusznika i kardiowertera – defibrylatora, inwazyjnych badań elektrofizjologicznych, przezskórnej ablacji albo operacji kardiochirurgicznej.

Używanie nowoczesnego sprzętu, duża wiedza i kompetencje personelu medycznego motywują do leczenia się tutaj. Zwłaszcza, że chorzy mogą powrócić prędko do zdrowia, jak i do dawnej aktywności fizycznej. Plan leczenia jest na bieżąco sprawdzany i o ile to konieczne, aktualizowany. Lekarze do każdego pacjenta nastawieni są indywidualnie i to budzi ufność.